ixirhost
14. YIL

13 Yıllık tecrübe, binlerce websitesinin ev sahipliği...

2017 RAKAMLARIYLA
Ticket
Cevaplandı
Gelen
Sesli Çağrı
Destek Maili
Cevaplandı
Online Destek
Görüşmesi Yapıldı

HAKKIMIZDA

web hostingİksir İnternet Hizmetleri A.Ş. olarak 2005 yılından günümüze hosting servisleri üretmekteyiz.
Geçen 13 yıllık sürede gelişen teknoloji ve internet kullanım oranları ile bugün firmamızı daha inovatif servisler üretebilir konuma getirdi.

Tamamı kendi sermayemizden oluşan öz varlıklarımızla ürettiğimiz servisleri tüketicilerimize gururla, kaliteyle sunmaktayız, her geçen gün yeni teknolojiler eklediğimiz altyapımızda "Kesintisizlik" ve "Destek" konularına özellikle ilgili ve özen gösteriyoruz.

Bugüne kadar onbinlerce çağrı, mail, ticket ile müşterilerimizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmadık, bırakmamaya da çalışıyoruz, her müşterimiz, her site, her sunucu bizim için değerlidir ve özeldir.

Tüketicilerimizin bize olan güveni, bizi daha kaliteli, sorunsuz ve yenilikçi çözümler üretmeye sevk etmektedir, bu bağlamda, mesaimizin tamamını daha kaliteli, sorunsuz servisler üretmek adına harcamaktayız.

2016 Yılının ilk aylarında sahip olduğumuz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sertifikası, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Sertifikası ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Sertifikası ile Dünya standartlarını şirketimiz içerisinde uygulanabilir hale getirdik, artık Dünya standartlarında servisler üretebiliyor ve bunu bir sistem dahilinde işletebiliyor, tüketicilerimize kaliteli servis olarak sunabiliyoruz.

ISO sertifikalarimiz

Sitelerinizi yayınlamak için sunucularımız, sorularınızı yanıtlamak için destek ekibimiz sizi bekliyor, sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.