İksir İnternet Hizmetleri A.Ş. olarak 2005 yılından günümüze hosting servisleri üretmekteyiz.

Geçen 17 yıllık sürede gelişen teknoloji ve internet kullanım oranları ile bugün firmamızı daha inovatif servisler üretebilir konuma getirdi.

Tamamı kendi sermayemizden oluşan öz varlıklarımızla ürettiğimiz servisleri tüketicilerimize gururla, kaliteyle sunmaktayız, her geçen gün yeni teknolojiler eklediğimiz altyapımızda "Kesintisizlik" ve "Destek" konularına özellikle ilgili ve özen gösteriyoruz.

Bugüne kadar onbinlerce çağrı, mail, ticket ile müşterilerimizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmadık, bırakmamaya da çalışıyoruz, her müşterimiz, her site, her sunucu bizim için değerlidir ve özeldir.

Tüketicilerimizin bize olan güveni, bizi daha kaliteli, sorunsuz ve yenilikçi çözümler üretmeye sevk etmektedir, bu bağlamda, mesaimizin tamamını daha kaliteli, sorunsuz servisler üretmek adına harcamaktayız.

Sahip olduğumuz ve sistemini benimseyip uyguladığımız bazı yönetim sistem sertifikalarımız;

ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi

Dünya standartlarını şirketimiz içerisinde uygulanabilir hale getirdik, artık Dünya standartlarında servisler üretebiliyor ve bunu bir sistem dahilinde işletebiliyor, tüketicilerimize kaliteli servis olarak sunabiliyoruz.

Sitelerinizi yayınlamak için sunucularımız, sorularınızı yanıtlamak için destek ekibimiz sizi bekliyor, sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Sizler İçin Buradayız!

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşın