Sunucu Destek Hizmeti

Sunucunuz Nerede Olursa Olsun, Desteği İxirHost'tan Olsun

  • Sunucu Bakımı
  • Optimizasyon
  • Sunucu / Servis İzleme
Sunucu Destek Paketlerimiz
İhtiyacınıza en uygun destek paketine kolayca karar verin

BUDGET

992.06 TL/ay
14,99$/ay
763 /ay ,13TL 6 /ay ,25$
En İyi Tercih

ECONOMY

1657 TL/ay
29,99$/ay
1275 /ay ,31TL 12 /ay ,50$

PROFFESIONAL

2323 TL/ay
39,99$/ay
1787 /ay ,50TL 18 /ay ,75$
İlk Kurulum
Yeniden Kurulum
İşletim Sistemi Güncelleme
Kontrol Paneli Güncelleme
Sunucu Taşıma Desteği
İşletim Sistemi Desteği
Kontrol Panel Desteği
Sunucu Servisleri Desteği
Sunucu Servisleri Optimizasyonu
Software Firewall Ayarları
Spam / Anti-Spam Ayarları
E-Posta Problemleri
Genel Performans Optimizasyonu
Zararlı Yazılım Taraması
Ek Bileşen Kurulumu (Panel/OS Destekli)
Sanallaştırma Desteği
Ek Bileşen/Servis Ayarları
7/24 Sunucu/Servis İzleme
7/24 Sunucu/Servis Müdahale
Destek Masası
Ticket
Ticket / E-Posta
Ticket / E-posta / Telefon
Olağanüstü Durum Desteği
7/24
7/24
7/24
Destek Saat Aralıkları
08:30 - 18:00
08:30 - 03:00
7/24
Ortalama Yanıt Süresi
< 5 Saat
< 3 Saat
< 1 Saat

BUDGET

992.06 TL/ay
14,99$/ay
763 /ay ,13TL 6 /ay ,25$

ECONOMY

1657 TL/ay
29,99$/ay
1275 /ay ,31TL 12 /ay ,50$

PROFFESIONAL

2323 TL/ay
39,99$/ay
1787 /ay ,50TL 18 /ay ,75$

Sunucu Destek Hizmeti Nedir?

Sunucu destek hizmeti Cloud Server, Dedicated Server veya Co-Location hizmeti olan üyelerimizin veya farklı firmadan kiralamış olduğunuz sunucularda yaşanabilecek olası sorunlar için IxirHost teknik destek ekibinden alabileceği yardım hizmetidir. Paketlerimizi tercih ederek sunucu yönetimini tamamen İxirHost profesyonel ekibine bırakabilirsiniz, eğer kayıtlı müşterimizseniz de yaşadığınız sorunlar için tek seferlik yardım hizmetlerine bir destek bildirimi açarak sahip olabilirsiniz.

Hemen Satın Al
Sunucu Destek Özelliklerinin Detayları
Sunucu Destek Hizmetinin Faydaları

Tasarruflu Kullanım Sağlar

Sunucunuzun yönetimi için şirketinizde ek bir personel bulundurmak zorunda kalmazsınız. Bu personel maliyetinden çok daha uygun fiyata sunucu destek hizmetine sahip olabilir ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Sürekli Kullanım Sağlar

Sunucu destek hizmetlerinde bulunan monitöring hizmeti ile birlikte sunucunuz 7/24 destek ekibi tarafından izlenir, olağan dışı durumlarda anında müdahale edilir. Bu sayede sorunsuz bir sunucu hizmeti almış olursunuz.

Güvenli Kullanım Sağlar

Sunucu yönetim paketleri ile sunucunuz güncellenerek, her zaman güncel tutulur. Olası sistem açıklarının önüne geçilir. Böylece sunucunuzu en güncel ve en güvenli hali ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çözüm Odaklı Kullanım Sağlar

Sunucu destek hizmeti ile sunucunuzdaki problemlerin, IxirHost'un profesyonel teknik destek ekibinin gidermesini sağlayarak, olası sorunlarda anında destek almış ve sistem devamlılığı sağlamış olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular
Sunucu Destek Planlarımızla ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?
Sunucu kiralama veya barındırma hizmeti ayrı, sunucu yönetim servisi ise ayrı birer hizmettir, sunucu yönetim hizmeti teknik bilgi ve yeterlilik gerektirir, sunucu yönetimi konusunda teknik bilginiz sorunlarınızı çözmede yeterli gelmiyorsa paketlerimizi almanızı öneririz.
Self managed / kendim yöneteceğim seçenekli bir sunucu kiraladıysanız, sunucuya internet / enerji ve donanım arızaları haricinde müdahale edilmemektedir, yönetimi, konfigrasyonu tamamen size ait olacaktır, self managed servislerde sizi bilgi bankası ve çözüm makalaleriyle destekleyeceğiz.
Paketlerimizin özelliklerinde destek başvuru kanalları ve ortalama geri dönüş süreleri ayrıca belirtilmiştir, bu veriler ortalama istatistiklerden derlenmiştir, bu noktada aciliyetiniz, servislerinizin sürekliliğini göz önünde buldurarak en hızlı yanıtı alabileceğiniz paketimizi tercih edebilirisiniz.
Windows Server ürün ailes, Centos, Fedora, Ubuntu, Debian, Vmware panel olarak Cpanel, plesk, centoswebpanel ve cyberpanel olarak başlıca belirtebiliriz.
Elbette, sunucunuz remote ve ilo/idrac gibi konsollardan erişilebilir durumda ise paketlerimizi alabilirsiniz, sunucunuz ve yönetim arabirimi açık ve ulaşılabilir olduğu sürece sizin sunucunuzu da barındırdığımız veya kiraladığımız sunuculardan ayırt etmeden ivedi olarak destek sağlayacağız.
Tabi, sayfamızda belirttiğimiz planlar 1 sunucu için geçerlidir, eğer farklı sayıda sunucunuz, farklı altyapınız varsa, farklı bir yönetim planı oluşturabilir ve size destek olabiliriz.

Sizler İçin Buradayız!

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşın